Гроші роздавали у селищній раді. Правоохоронці вилучили 720 тисяч гривень

У Волинську область привезли близько мільйона гривень для того, аби розплатитись з «волонтерами», агітаторами учасниками сітки з підкупу на користь президента Петра Порошенка. Гроші роздавали прямо в приміщені селищної ради селищі Олика Ківерцівського району. Про це пишуть Волинські новини.

Як повідомив депутат Волиньської ради Олександр Омельчук, про заплановану виплату коштів йому вдалось дізнатись завдяки ініціативі з виявлення сітки з підкупу, яку він започаткував у Фейсбуці.

«Відбувалось все так: в будинку культури зібралась черга з людей, по черзі заходили і виходили з грошима», – пояснив він та додав, що на місце викликали поліцію.

Як зазначає ТРК «Аверс», чоловік, який роздавав гроші, намагався втекти і навіть вдарив чоловіка, який хотів його затримати.

Особу чоловіка, який роздавав грош, встановили. Це колишній юрист Київської міської державної адміністрації Владислав Шустер. Тепер він працює на одному з державних підприємств. У чоловіка слідчі виявили при собі 720 тисяч гривнень.

Тривають слідчі дії не лише в Олиці, а і в Луцьку, де Владислав Шустер орендував квартиру.

Депутат Ігор Лех припустив, що насправді сума була більшою, ніж 720 тисяч, адже частину коштів встигли роздати людям. Проте готівку вилучили правоохоронці.

Натомість самі ж «волонтери», які прийшли за грошима, чесно зізнались, що прийшли отримати плату за свою буцімто «безкоштовну» допомогу.

«Волонтери-агітатори отримують зарплату тут. Ми працювали у виборчий період, отримуємо сьогодні зарплату», – розповіла жінка.