Містер Тіко приїде опівночі

Жителі села Вишеньки Волинської області на День села, крім виступу ансамблів і бандуристок, зможуть подивитися ще й на стриптизера Містера Тіко. Анонс виступів опублікувала місцева жителька на своїй сторінці в Facebook.

День села запланований на суботу, 10 серпня. Святкова програма почнеться пообіді. Гостей розважатиме дует бандуристок, духовий оркестр, вокальна група «Яворина», гуморист Микола Репецький, а також шоу-балет. А вже ввечері приїде один з найвідоміших виконавців еротичного танцю Містер Тіко.

У Носачевичівській сільраді, якій підпорядковується село Вишеньки, розповіли, що в узгодженій програмі святкування не згадувався стриптиз. Співорганізатор свята Антоніна Климчук повідомила, що виступ танцюриста оплатили місцеві підприємці.

«Якщо місто може собі дозволити, то чому село не може собі цього дозволити. Якщо люди захотіли таке. Буде людина виступати, коли вже не буде дітей. Рівень виступів буде скромніший, ніж якби це було в якихось нічних клубах. Якщо людина добре станцює, то чому сільські жінки, які важко працюють і не можуть ходити в ресторани або клуби, не можуть побачити такий танець», – пояснила Климчук.

За її словами, Містер Тіко танцюватиме на відкритій території села, де проживає близько 331 людей. До найближчого райентру Рожище – більше десяти кілометрів.