Наймасовішою була зовнішня реклама Юлії Тимошенко та Петра Порошенка

Попри те, що виборча кампанія виборів Президента України стартує лише наприкінці грудня, окремі потенційні кандидати уже розпочали дочасну агітаційну діяльність у Волинській області. Про це пише Вголос з посиланням на ГО «Опора».

Потенційні кандидати на посаду президента розгорнули публічну діяльність ще починаючи з серпня 2018 року. За оцінками спостерігачів «Опори», наймасовішою у моніторинговий період була зовнішня реклама Юлії Тимошенко (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») та Петра Порошенка («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), оскільки рекламу саме цих потенційних кандидатів можна знайти майже в усіх районах області та містах обласного і районного значення. Крім того, білборди та сітілайти на користь саме цих політиків мають різний зміст, містять кілька видів гасел і заяв, а також виконані в різних стилях.

Менш масштабною є зовнішня реклама на користь Євгена Мураєва («Наші») й Андрія Садового («Об’єднання «Самопоміч»). Білборди та сітілайти на користь Мураєва, а також білборди на користь Садового також почали з’явитися на Волині ще у вересні 2018-го.

На носіях зовнішньої реклами на користь Євгена Мураєва можна побачити гасла «Наші ресурси не віддамо», «Наші цінності  не віддамо», «Наші люди  не віддамо»

Щодо Андрія Садового, то стилістика зовнішньої реклами на його користь упродовж осені не змінювалася. Змінювалося лише гасло із «Андрій Садовий 2019  Наступний» на «Андрій Садовий 2019  Наступ».

Інші потенційні кандидати розгорнули агітаційну діяльність із використанням зовнішньої реклами лише у листопаді. Так, на білбордах з’явилися плакати з Анатолієм Гриценком («Громадянська позиція»), Арсенієм Яценюком («Народний фронт») та Олегом Ляшком (Радикальна партія Олега Ляшка). 

На носіях зовнішньої реклами на користь потенційного кандидата Анатолія Гриценка зафіксоване гасло «Чесних більше!» і зображено заклик: «Приєднуйтесь до команди Анатолія Гриценка».

Білборди на користь потенційного кандидата Арсенія Яценюка поєднують одночасно символіку партії «Народний фронт» і зображення кандидата. Вони містять різний зміст, зокрема, кілька видів гасел. Так, на цих білбордах зустрічаються такі гасла: «Українська мова, кіно, пісня», «Народний фронт діє», «Зупинили дефолт у 2014 році», «Енергетична незалежність України».

Щодо потенційного кандидата на пост Президента Олега Ляшка, на його користь на Волині зафіксовані білборди двох видів: виконані у стилістиці Радикальної партії та з гаслом «Високі зарплати чи високі тарифи? Ляшко», а також зі зображенням самого Ляшка та гаслом «Час справедливості. Твій захист від продажної влади».

Крім того, на вулицях обласного центру та в окремих районах області у листопаді з’явилися білборди з надписом: «Президент  слуга народу. Незабаром». Однойменна партія «Слуга народу» уже зареєстрована Міністерством юстиції.