Чубака
В Одесі виборча комісія не допустила до голосування Дарта Вейдера

В Одесі на виборчій дільниці №511108 виборча комісія не допустила до голосування Дарта Вейдера. Його не виявилося в списку. Про це повідомили очевидці, передає УНН.

Біля цієї виборчої дільниці стався ще один інцидент: поки група підтримки чекала на Дарта Вейдера, поліція затримала людину в костюмі персонажа фільму «Зоряні війни» Чубаку, який був за кермом однієї із машин кортежу Дарта Вейдера. Оскільки у чоловіка в костюмі персонажа «Зоряних війн» не було при собі документів і він відмовився називати своє справжнє ім’я та виходити з образу, то його було затримано для встановлення особи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Києві на посаду міського голови зареєстрували Дарта Вейдера. До слова, ім’я одного з головних персонажів космічної саги «Зоряні війни» неодноразово використовувалося кандидатами на українських виборах. На минулі парламентські вибори пішли одразу 16 Вейдерів, проте жоден з них в лідери перегонів за місця у Верховній Раді так і не пройшов. Крім того, на виборах мера Києва у 2014 році кандидат Дарт Вікторович Вейдер набрав 1,61%.

Інформаційний Акцент