Росіян змусили прибрати зі свого стенду продукцію з окупованого півострова

Партію вин, вироблених в анексованому Криму, заарештували на міжнародній виноробній виставці Vanitaly в італійській Вероні. Про це повідомив самопроголошений «глава республіки» Аксьонов, передає російське агентство ТАСС.

«Поїхали на виставку виробники кримського вина, низка кримських підприємств у Верону, в Італію. Італійська поліція вчора незрозуміло з яких причин заарештувала всю продукцію на виставці», – сказав він.

За словами Аксьонова, він «не знає причини ухвалення такого рішення», а російське МЗС зараз активно займається цим питанням.

Нагадаємо, напередодні на виставці Vanitaly росіяни на своєму стенді просували вина з окупованої території. Згодом росіян змусили прибрати зі свого стенду продукцію з анексованого Криму.

За словами речника МЗС України Мар’яни Беци, МЗС направило ноти італійській стороні та звернулось до адміністрації виставки з метою недопущення експонування товарів з окупованого Криму.

Крім того, один із учасників виставки Олексій Любецький повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії.

«Це перемога і результат спільних дій громади та державних органів (Амбашати України в Італії). Москалів поставили на місце. Ворог і будь-хто інший, хто образить українців має пам’ятати, що це не зійде з рук», – написав він.

УКРАЇНЦІ. Сьогодні був чудовий день. Багато зустрічей продуктивних. Але…наприкінці дня я завітав на стенд росії. Украї…

Posted by Oleksii Lubetskyi on Monday, 10 April 2017

Як відомо, 2014 року Європейський Союз запровадив санкції проти 9 кримських компаній, чотири з яких є виробниками вин та алкогольних напоїв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ