Сім’я вірменської співачки Арцвік Арутюнян переїхала в Росію, коли Арцвік було 5 років

Конкурсантка від Вірменії на «Євробаченні-2017» Арцвік Арутюнян також може отримати заборону від СБУ на в’їзд в Україну. Однак спочатку буде проведена перевірка щодо її можливої концертної діяльності в Криму. Про це пише Українська правда.

Як відомо, вітчизняна Служба безпеки перевірить всіх закордонних виконавців, які могли порушити закон, виступаючи на окупованих територіях або в анексованому Криму.

За словами радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка, серед тих, кого перевірятиме СБУ, точно буде співачка Арцвік Арутюнян: «У разі якщо учасниця від Вірменії виступала в Криму, це буде розглянуто за всіма пунктами. Україна має показати, що потрібно поважати її кордони».

Тим часом вірменські ЗМІ з посиланням на слова сестри співачки Шоґер Арутюнян повідомляють,  що вона  не давала концертів на окупованому українському півострові.

Сама ж виконавиця поки ніяк не прокоментувала заяву радника глави МВС України.

PR-менеджерка Суспільного мовника Вірменії Арусік Захарян розповіла виданню Sputnik, що співачка на даний момент активно репетирує і готується до півфіналу.

«Що стосується згаданого питання, то Суспільне телебачення не отримувало жодного письмового звернення з цього приводу», – сказала Захарян, додавши, що Вірменія вже понад 10 років бере участь в конкурсі.

Відомо, що сім’я вірменської співачки переїхала в Росію, коли Арцвік було 5 років. Вона навчалася в Московському державному педагогічному університеті за спеціальністю психолог-логопед. Часто дає концерти в Москві. А в її Інстаґрамі є багато досить суперечливих світлин.

https://www.instagram.com/p/6uOGq5gopD/

https://www.instagram.com/p/BHogHWEhIlz/

#СЕГОДНЯ . @tass_agency . #Repost @oleg_chudnenko with @repostapp ・・・ Совсем скоро состоится официальная презентация трека "Мы – единая страна". Всем журналистам, кому интересна эта тема, ждём в ТАСС 9 декабря 2016 года в 13:00. Необходима предварительная аккредитация. #тасс #итартасс #tass #мыединаястрана #песня #россия #анастасияспиридонова #АРЦВИК #норис #noris #кристианкостов #рагдаханиева #эльмиракалимуллина #семенвеличко #сергеймихайлин #фадн #фаднроссии #прессконференция #премьера #miraclerecords #miracleproduction

A post shared by ARTSVIK (@artsvikofficial) on

На пісенний конкурс вона готує пісню «Fly With Me». Попередньо було визначено, що Арцвік Арутюнян має виступати у першому півфіналі 9 травня.

Нагадаємо, СБУ заборонила на 3 роки в’їзд в Україну російській виконавиці Юлії Самойловій, що мала представляти країну на «Євробаченні-2017».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ