Рятувальники двома пошуковими групами обстежують місцевість ймовірного перебування туриста-лижника 1984 року народженння

На Закарпатті тривають пошуки туриста, який 6 січня загубився разом із товаришем в районі гори Гимба Міжгірського району. Про це повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій України.

Рятувальники двома пошуковими групами обстежують місцевість ймовірного перебування туриста-лижника 1984 року народження.

Перша група шукає зі сторони залізничної станції Оса Свалявського району в бік гори Гимба, а друга зі сторони с. Пилипець в напрямку станції Оса.

Загалом у пошуках беруть участь 17 рятувальників та 3 одиниці техніки з трьох гірських пошуково-рятувальних відділень с. Нижні Ворота, Міжгір’я та Мукачевого.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увечері 6 січня в горах Закарпатської області загубилися п’ятеро туристів. Одного знайшли мертвим.

7 січня один із туристів, якого шукали рятувальники у горах Закарпаття вийшов на зв’язок. О 15:40 рятувальники відшукали його у задовільному стані у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району.