За словами очевидців, члени партії «Відродження» першими полізли в бійку та погрожували гвинтівкою

У ніч на 13 листопада в селі Плоске на Закарпатті у місцевому ресторані  сталася бійка, учасниками якої були депутат райради від партії «Відродження» Сергій Калабішка та депутат сільради Іван Куля. Відео інциденту опрлюднив на каналі Youtube Pan Dost.

«У ресторані «Золоте руно», що знаходиться у селі Плоске, вирували справжні 90-ті роки. Два на всю голову відбиті чоловіки: Іван Куля, депутат Полянської сільської ради та головний редактор газети «Правозахист» і, як він сам себе позиціонує, «Активіст», та депутат районної ради від партії «Відродження» Сергій Калабішка п’яні вдерлися до ресторану зі зброєю в руках! в той час, коли там святкувався 1 рочок однієї дівчинки», – пише він.

Спочатку зав’язалася словесна перепалка з образами, потім вона переросла у бійку із застосуванням зброї. Очевидці стверджують, що саме «відродженці» першими полізли в бійку та погрожували гвинтівкою.

«На цей час уже була викликана поліція, на очах якої це все і відбувалося! І Куля, побачивши приїзд наряду, почав кричати: «Чого ви сюди приїхали?», «Завтра ви всі будете звільнені!», «За нами Москаль стоїть!». Здавалося, що вже все позаду, але НІ! Куля вирішив поговорити з одним із гостей і, як видно на відео, в такій собі товариській манері обняв чоловіка, пішов з ним за кут, де раптово наніс йому підступний удар по обличчю», – йдеться у повідомленні.

Зрештою працівники поліції забрали Кулю і Калабішку у відділок поліції. Однак, як пише Pan Dost, жодних пояснень з них не взяли, освідчення на стан алкогольного сп’яніння ніхто не проводив, а правоохоронці в даному випадку спрацювали, як таксисти – розвезли їх по домівках.

«Як виявилося згодом, рушниця, яка була вилучена у Кулі, зареєстрована на заступника начальника районної поліції, кума Івана Кулі, Цільо Ярослава. Тому мало віриться в об’єктивне розслідування даної справи, так як кум Цільо уже неодноразово допомагав спустити на гальма різного роду провадження, в тому числі і й кримінальні, щодо Кулі Івана Михайловича. Так, нещодавно, коли Куля Іван п’яний зніс ворота біля Свалявського інтернату, поліція за ініціативою кума Ціля навіть не зареєструвала цей випадок, а ворота і досі в такому стані, в якому іх залишив І. Куля», – резюмував Pan Dost.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!