Ситуація в місці гасіння пожежі в Копищанському лісництві контрольована

У Житомирській області триває ліквідація пожежі на території «Поліського природного заповідника» в Копищанському лісництві. Площа загоряння становить 120 гектраів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Рятувальники на гелікоптері провели розвідку місця надзвичайної ситуації та продовжують гасіння на окремих ділянках вглиб лісового масиву. Залучено пожежний літак Ан-32П ДСНС України.

«Фахівці тримають по периметру вогонь, щоби не допустити його розповсюдження за межі зазначеної площі. Наразі відчуваються сильні пориви вітру північно-західного напрямку, це поки що не дає можливості пожежній авіації здійнятися у повітря. Відстань до кордону з Республікою Білорусь залишається в межах 1,5 км», – йдеться у повідомленні.

До гасіння пожежі напередодні було залучено пожежну авіацію ДСНС України з міста Ніжин, які скинули в епіцентр пожежі 38 тонн води.

Загалом на ліквідацію наслідків лісової пожежі залучені сили загальною чисельністю 218 осіб та 40 одиниць техніки.

Заступник голови начальника управління ДСНС в області Олег Держановський в ефірі каналу «112 Україна» уточнив, що ситуація в місці гасіння пожежі контрольована, поширення вогню вже немає.

Нагадаємо, 20 серпня близько 14:55 на території «Поліського природного заповідника» Копищанського лісництва у 14 кварталі сталося загорання лісового масиву окремими осередками на площі близько 120 га (з них 2 га верхового).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, рятувальники попередили, що до 22 серпня на всій території України, окрім Одеської та Закарпатської областей, триматиметься надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ