Причиною нападу на Євгена Дідковського вважають помсту

У місті Коростишів 15 липня двоє невідомих відкрили вогонь по 29-річному підприємцю. Як пише видання Українські новини, постраждалим виявився власник каменеобробного заводу, член партії «Українське об’єднання патріотів» («УКРОП») Євген Дідковський.

У прес-службі партії повідомили, що Дідковський перебуває у реанімації, його стан стабілізувався. Причиною нападу вважають помсту.

«Близькі, друзі і однопартійці потерпілого вважають причиною нападу помсту за те, що Євген разом з братом Віктором, також членом партії «УКРОП», домагалися того, щоби правоохоронні органи припинили діяльність кримінального угруповання на чолі з Андрієм Лавриненком», – повідомили у прес-службі.

В «УКРОПі» також нагадали, що у квітні 2017 року брата Дідковського Віктора побили невідомі.

Нагадаємо, інцидент стався 15 липня на площі Соборній міста Коростишів. Злочинці поцілили бізнесмену у черевну порожнину. Імовірно, нападники стріляли з револьвера типу «Флобер».

Правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Нападникам загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ