16 березня відсторонений голова Державної фіскальної служби України вийшов на волю з Лук’янівського СІЗО

Національне антикорупційне бюро України  перевірить походження 100 мільйонів гривень, що їх 16 березня в якості застави внесла дружина тимчасово відстороненого голови ДФС Романа Насірова. З цього приводу  до Держфінмоніторингу скерували запит. Про це повідомляє  прес-служба НАБУ.

«Національне антикорупційне бюро України ініціювало перевірку законності походження коштів, внесених в якості застави за голову ДФС. Відповідний запит детективи Бюро направили до Державної служби фінансового моніторингу України», зазначили у бюро.

Як відомо, вночі 16 березня тимчасово відсторонений голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров вийшов на волю з Лук’янівського СІЗО.

Його дружина внесла заставу у сумі 100 млн грн.

Нагадаємо, Насірову 2 березня вручили повідомлення про підозру. Він підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Солом’янський районний суд Києва обрав Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн. грн. застави.

На підозрюваного згідно з ухвалою суду покладені такі обов’язки:

– прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою;
– носити електронний засіб контролю.
– не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду;
– повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
– утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні;
– здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

У випадку невиконання підозрюваним обов’язків прокурори САП клопотатимуть перед судом про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ