У НАБУ не виключають, що Насіров може просто втекти

Прес-секретар Національного антикорупційного бюро України Світлана Оліфіра в ефірі 5 каналу повідомила, що НАБУ, окрім електронного браслету, застави та здачі Романом Насіровим закордонного паспорту, жодних інших додаткових заходів до відстороненого очільника ДФС не застосовуватиме, оскільки є обмеженим чинним законодавством.

Нагадаємо, за результатами судового засідання, яке завершилося вночі проти 7 березня, Насірову було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном у 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

16 березня стало відомо, що дружина екс-очільника ДФС внесла за нього заставу у розмірі 100 мільйонів гривень. Цю інформацію вже підтвердила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«Чинне законодавство передбачає ухвалу суду, якою визначено, що в разі внесення застави, на підозрюваного покладається низка обов’язків. Зокрема носіння електронного засобу контролю – так званого електронного браслету та здача паспортів, які дозволяють йому виїхати за кордон. Тобто такі механізми є, а що трапиться – це ми вже будемо з вами спостерігати», – підкреслила Оліфіра.

За її словами, трапитися може насправді дуже багато чого.

«Роман Насіров може залишити територію України, може не залишити територію України, може, він іще щось зробить, а може, не він. Тому зараз говорити про те, що буде, якщо… ми б не хотіли», – підсумувала представник НАБУ.

Читайте: СБУ безсила знайти у Насірова подвійне громадянство

БЕЗ КОМЕНТАРІВ