Посадовець за допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі м. Києва, що перебувають у комунальній власності

Спіпробітники Національного антикорупційного бюро спільно з прокурорами САП 13 вересня затримали депутата Київської міської ради Сергія Кримчака та його ймовірного спільника. Їх підозрюють у незаконному привласненні землі у столиці. Про це повідомляє прес-служба НАБУ на сторінці у Facebook.

За версією слідства, затриманий у 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них. Їхня загальна вартість – 3,5 мільйони гривень.

«Суть схеми, на думку детективів Бюро, полягала в тому, що посадовець за допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі м. Києва, що перебувають у комунальній власності. Після цього він легалізував здобуті злочинним шляхом ділянки, внісши їх до статутного фонду заснованого ймовірним спільником товариства», – йдеться у повідомленні.

Наразі відбуваються слідчі дії, щоб отримати додаткові докази та встановити всі деталі корупційної схеми. Розслідування ведеться ще з вересня 2016-го.

НАБУ ТА САП ЗАТРИМАЛИ ДЕПУТАТА КИЇВРАДИ ТА ЙОГО ЙМОВІРНОГО СПІЛЬНИКА ЗА ПІДОЗРОЮ У ПРИВЛАСНЕННІ ЗЕМЛІ В СТОЛИЦІ13 вере…

Posted by НАБУ on Wednesday, September 13, 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-мера столиці також звинувачують у махінаціях із землею. Слідчі встановили, що внаслідок незаконних дій Леоніда Черновецького, який діяв в інтересах наразі невстановлених людей з найближчого оточення екс-президента Януковича, громаді Києва завдали збитків на загальну суму понад 250 млн грн. Зловживання Черновецького виразилися у незаконному вилученні, зміні цільового призначення та передачі особливо цінних земель в оренду для будівництва так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві.

Служба безпеки України оголосила колишнього мера Києва в розшук, як особу, що переховується від слідства. Сам Черновецький стверджує, що не переховується від слідства. За його словами, він не проживає в Україні шість років. Водночас у Генеральної прокуратури України є дані про його місце проживання, зокрема, і адреса.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ