Нардепи від «Народного фронту» здійснюють тиск на суддю, який обирає запобіжний захід колишньому народному депутату Миколі Мартиненку (на фото)

Нардепи від «Народного фронту» здійснюють тиск на суддю, який обирає запобіжний захід колишньому народному депутату Миколі Мартиненку та заступнику голови «Нафтогазу» Сергію Переломі. Про це йдеться у заяві Національного антикорупційного бюро України, передає УНН.

«Народні депутати від партії «Народний фронт», зловживаючи своїм статусом, здійснюють тиск на суддю, який обирає запобіжний захід для затриманих напередодні Миколи Мартиненка та Сергія Переломи», – ідеться у повідомленні.

Як підкреслили у НАБУ, під час судового засідання, що відбувалося 21 квітня в приміщенні Солом’янського суду, були присутні більше десяти нардепів та декілька діючих міністрів від партії «Народний фронт».

«Деякі з них поводилися вельми зухвало, погрожували судді та прокурорам. Зокрема, депутати Логвинський і Пинзеник заявили слідчому судді Бобровнику, що його очікує «доля суддів Киреєва та Чауса», – зазначили також у відомстві.

«Деякі інші заяви присутніх у залі суду політиків на адресу Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, зокрема й про те, що новостворені антикорупційні органи відпрацьовують «замовлення Кремля», «розвалюють коаліцію» та переслідують «героя Майдану», взагалі виходили за межі здорового глузду та етики державного діяча», – ідеться у заяві.

Також зазначено, що НАБУ закликає керівництво партії «Народний фронт», яка входить до діючої правлячої коаліції та несе пряму відповідальність за долю країні, вгамувати своїх однопартійців, оскільки вони своєю поведінкою не лише заважають правосуддю, але й знищують ті крихти довіри, які ще лишилися в суспільства до державних інститутів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ