Прапор видно і на території окупованої частини Луганщини

Велетенське жовто-блакитне полотнище замайоріло над центром українського селища Трьохізбенка на Донбасі. Про це інформує прес-центр ООС.

«Наш Прапор видно навіть на тимчасово окупованій території, до якої від нього близько кілометра.  Такий символічний подарунок напередодні Великодня зробили мешканцям селища українські військові Об’єднаних сил разом із волонтерами», – йдеться у повідомленні.

Державний символ підняли над селищним клубом військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади, які тримають оборону в цьому районі.

Крім цього, волонтери привезли в подарунок великий патріотичний банер, виготовлений за ескізами людини, що мешкає на тимчасово окупованій території.

«Я хочу, щоб усі українці знали, що й на тому боці фронту є теж патріоти України і вони чекають свого звільнення», – каже волонтер.

Підняття Державного Прапора спричинило багато емоцій і у мешканців Трьохізбенки.

«Для мене Державний Прапор – це дуже особистий символ віри й надії. Впевнена, що він буде гордо майоріти над всіма містами й селами Луганщини і Донеччини! Христос Воскрес – воскресне й Україна!», – розповіла місцева жителька Ірина.

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!#ООС #операція_ОСВелетенське жовто-блакитне полотнище поволі та мужньо замайоріло над центром українського селища Трьохізбенка. Наш Прапор видно навіть на тимчасово окупованій території, до якої від нього близько кілометра. Такий символічний подарунок напередодні Великодня зробили мешканцям селища українські військові Об'єднаних сил разом із волонтерами. Державний символ підняли над селищним клубом військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади, які тримають оборону в цьому районі. Крім цього, волонтери привезли в подарунок великий патріотичний банер, виготовлений за ескізами людини, що мешкає на тимчасово окупованій території. – Я хочу, щоб усі українці знали, що й на тому боці фронту є теж патріоти України і вони чекають свого звільнення, – каже волонтер. – Я уродженець Криму, – розповідає один з військовослужбовців Олександр . – Російська агресія забрала в мене батьківську домівку та землю. І я зараз в армії, щоб повернути дітям вкрадене дитинство. В кожному населеному пункті, куди приходить мій підрозділ, ми обов’язково піднімаємо наш жовто-блакитний стяг! Це символ приналежності до єдиної та незалежної України. Багато емоцій викликало підняття Державного Прапора і у мешканців Трьохізбенки. – Для мене Державний Прапор – це дуже особистий символ віри й надії, – щиро зазначила чудовою українською вчителька російської мови Ірина. – Впевнена, що він буде гордо майоріти над всіма містами й селами Луганщини і Донеччини! – "Христос Воскрес – воскресне й Україна!" розчулено вимовила Ірина.Ми об’єднані та сильні!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Dienstag, 30. April 2019