Рябікін мотивував відмову врахувати вимоги Ryanair тим, що це коштуватиме летовищу 2 млрд збитків на рік

Через непідписання договору про співробітництво з одним з найбільших європейських лоукостерів Ryanair директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін може втратити посаду. Міністр інфраструктури Володимир Омелян 12 липня внесе на розгляд Кабінету Міністрів подання про його звільнення, передає Українська правда.

«Так, завтра внесу на Кабмін подання про його (Омеляна, – ред.) звільнення», – сказав міністр.

Нагадаємо, 10 липня компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що аеропорт Києва продемонстрував, що Україна ще «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair».

За його словами, «Бориспіль» вибрав захист авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України», і позбавляє українських споживачів і відвідувачів країни доступу до низьких тарифів в Європі та широкої мережі маршрутів.

Компанія в повідомленні запропонувала всім клієнтам, які вже купили квитки на оголошені рейси з/до України, зв’язатися з нею поштою для повернення сплачених коштів.

У свою чергу, директор українського летовища Павло Рябікіна заявив, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ