банк
UBS і Сredit Suisse закривають рахунки росіян

Рахунки росіян почали масово закривати найбільші швейцарські банки UBS і Сredit Suisse. Про це пише Forbes з посиланням на джерела у банківських колах.

Як зазначив один зі співрозмовників, банки змушують закрити рахунки з активами менше 5 мільйонів доларів. У разі відмови клієнт буде зобов’язаний заплатити абонентську плату за ведення рахунку, яка складає близько тисячі франків на місяць.

Інше джерело розповіло, що схожа ситуація вже траплялася минулого року, проте, тоді вона стосувалася клієнтів з активами менше 3 мільйонів доларів. Проблеми з зарубіжними банками у російських громадян почалися після анексії Криму, коли країна потрапила під міжнародні санкції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національний банк України зобов’язав фінустанови з 2 жовтня 2015 року відмовити в здійсненні переказів клієнтам, до яких були застосовані санкції Ради національної безпеки та оборони. Крім того, банкам заборонено здійснювати розрахункові операції на користь осіб, до яких застосовано санкцію «зупинка фінансових операцій», зокрема на користь банку-нерезидента.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ