лоукост Ryanair
Ryanair – найбільший лоукост Європи

Ірландський лоукостер Ryanair не прийде в Україну доти, поки наша держава не підпише договір з ЄС про «відкрите небо». Про це в ексклюзивному коментарі порталу ЦТС заявив директор з комунікацій Ryanair Робін Кайлі.

«Ryanair завжди зацікавлена в нових маршрутах, проте відкриття будь-яких маршрутів в/з України залежатиме, в першу чергу, від самої України, яка повинна підписати угоду про відкрите небо з ЄС», – зазначив Кайлі.

Авіакомпанія Ryanair є найбільшим лоукостером Європи. У 2014 році її послугами скористалися 90,5 млн пасажирів. Чистий прибуток компанії за результатами минулого року становив 523 млн євро. Наступної зими Ryanair відкриває перельоти в Ізраіль за нечувано низькою ціною: 30 євро в один бік. Міністр туризму Ярів Левін пояснив, що міністерство туризму підштовхувало ірландців до відкриття ліній в Ізраїль і приплачує авіакомпаніям 45 євро за кожного туриста, доставленого в Ейлат.

До слова, Україна не може приєднатися до договору про «відкрите небо» через розбіжності щодо Ґібралтару між Іспанією і Британією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ