Юлія Джима має намір продовжувати виступати за Україну

Лідерка збірної України з біатлону Юлія Джима має намір продовжувати виступати за Україну, однак не відкидає можливості змінити громадянство у майбутньому. Про це повідомляє Матч.

«Думаю, всі розуміють – на даний момент це неможливо. Але знаєте, як кажуть: ніколи не кажи ніколи. У житті бувають різні ситуації, і незрозуміло, як усе повернеться. Але, наразі я бігаю за Україну і, сподіваюся, буду продовжувати», – сказала Джима.

Також українка підтвердила, що після минулого сезону була налаштована завершити кар’єру.

«Я серйозно думала про завершення спортивної кар’єри. Але все зробили, щоб я залишилася, федерація пішла на поступки, і я вирішила ще рік побігати. Краще спробувати і пошкодувати, ніж не пробувати і потім не знати, що було б», –розповіла біатлоністка.

Юлія Джима тренується окремо від жіночої команди України та готувалася до сезону із чоловічою збірною Словенії. Її очолює екс-тренер української команди та особистий наставник Джими – словенець Урош Велепець.

Нагадаємо, 6 грудня Юлія Джима виграла індивідуальну гонку на 15 км та здобула першу у кар’єрі золоту нагороду Кубка світу.