«Плем'я»
Фільм «Плем`я» Слабошпицького очолив список найбільш ризикових стрічок 2015 року

Один із найсміливіших режисерів світу живе в Україні. Робота вітчизняного митця Мирослава Слабошпицького потрапила до рейтингу найбільш ризикованих стрічок 2015 року, повідомляє ТСН.

Фільм «Плем`я» Слабошпицького очолив цей список. Стрічку зняли в українській школі-інтернаті для глухих. «Історія розказана мовою жестів, без голосу за кадром та з субтитрами», – йдеться в описі стрічки.

Також до рейтингу сміливих фільмів увійшли: «Вікторія» Себастьяна Шіппера, «Мандарин» Шона Бейкера, «Син Саула» Ласло Немеша, «Білий Бог» Корнела Мундруцо, «Той, що вижив» Алехандро Іньяріту та «Таксі» Джафара Панахі.

Раніше фільм «Плем’я» вже отримав понад 40 престижних нагород міжнародних конкурсів і кінофестивалів.

На Каннському кінофестивалі в 2014 році картина отримала три нагороди секції «Тиждень критики» з чотирьох можливих, побивши всі рекорди за 53-річну історію заходу, а також Гран-прі.

Також «Плем’я» стало найкращим українським фільмом 2014 року за версією Спілки кінематографістів й отримало головний приз Міланського кінофестивалю.

Роботу Слабошпицького також включено до п’ятірки найкращих іноземних фільмів 2015 в списку Національної ради кінокритиків США.

Читайте: Американський журнал «Rolling Stone» назвав український фільм проривом року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ