File photo of a statue in front of the former headquarters of Germany's largest business bank, Deutsche Bank in Frankfurt, January 28, 2013. Deutsche Bank, plans to shrink its balance sheet substantially over the next two and a half years to comply with new rules to make banks more crisis-resistant, sources familiar with the bank said July 22, 2013.  REUTERS/Kai Pfaffenbach/Files (GERMANY - Tags: BUSINESS)
Deutsche Bank загрожує штраф за відмивання грошей в Росії

Штрафи Deutsche Bank у справах про відмивання грошей російськими клієнтами банку та щодо операцій з Іраном, можуть досягти 4 млрд дол. Про це повідомляє Der Spiegel з посиланням на інформовані джерела, передає РБК.

Очікується, що штрафи на банк накладуть регулятори одразу декількох країн, зокрема, і у Великій Британії. Через Deutsche Bank ймовірно проводилися операції з Іраном, проти якого продовжують діяти американські санкції. Крім того, регулятори США та Великої Британії ведуть розслідування з приводу можливого порушення в Deutsche Bank законодавства щодо боротьби з відмиванням грошей у діяльності банку в Росії.

Причиною розслідування щодо банку стали «дзеркальні» торгові угоди, які були проведені в Москві та Лондоні. У Москві була проведена велика позабіржова угода купівлі деривативів, а через кілька секунд вони були продані на позабіржовому ринку в Лондоні. В результаті рублі були переведені в фунти стерлінгів.

У травні банк повідомив, що проводить внутрішнє розслідування в московській філії з приводу сумнівної «дзеркальної угоди». Деякі співробітники банку були відправлені «у вимушені відпустки».

Нагадаємо, Федеральна прокуратура США проводить розслідування мільярдних угод Deutsche Bank AG, «які проводились від імені російських клієнтів в цьому році». Також розслідування почала і Британія. Раніше керівництво Deutsche Bank пішло у відставку через фінансові скандали.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ