Нардеп: українську політику необхідно повністю очистити від корупції

Нардеп від партії «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм повідомив, скільки потрібно грошей, щоби стати депутатом в Україні, пише Дзеркало тижня.

«Сьогодні, щоби балотуватися в парламент, потрібно мати 3-5 мільйонів доларів. Щоби керувати регіоном, потрібно ще більше», – повідомив він.

Найєм наголошує: українську політику необхідно повністю очистити від корупції, щоби прийшли нові люди, які змогли би навести порядок не лише в політикумі, але у країні в цілому. «Молоде покоління показало, що ми можемо позбутися корупції».

За його словами, йдеться не про вік, а про нові цінності й підходи. Мовляв, старі політики мають в своїх руках велику кількість ресурсів, але вони не готові поділитися ними з молодим поколінням.

Також Найєм висловив надію, що найближчим часом буде скасовано депутатську недоторканність, оскільки в парламенті є багато людей, які прийшли туди, щоби збільшити своє багатство, а не для того, щоби змінювати країну.

Нагадаємо,  екс-президент Грузії та колишній голова Одещини Міхеїл Саакашвілі планує відібрати у всіх регіонах України 300 порядних кандидатів у нову Верховну Раду. Він охрестив їх «спартанцями». На переконання політика, вони мають пропрацювати лише одну каденцію, провести реформи та піти з політики.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ