Максакова вважає, що президент Росії не був поінформований щодо підготовки убивства екс-депутата Держдуми

Напередодні вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Вороненкова на кордоні з Білорусюю його водія викрадали співробітники російської ФСБ. Про це розповіла вдова Вороненкова Марія Максакова, передає ZIK.

За її словами, після затримання водія конвоювали до Брянської області, де допитували впродовж 12 годин, відібрали засоби зв’язку, не давали спати та не годували.

«Після цього мені будуть говорити, що наші російські спецслужби або ФСБ не мають ніякого відношення до всього того, що сталося?», – наголосила вдова Вороненкова.

Водночас, на її думку, президент Росії Владімір Путін був не поінформований щодо підготовки убивства екс-депутата.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 23 березня у центрі Києва розстріляли екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Вороненкова, який давав свідчення у справі колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Було поранено двох людей  – охоронця Вороненкова і стрілка. Останнього затримали. Він з пораненнями був госпіталізований у реанімацію. Кілер перебував у вкрай важкому стані та згодом помер. У нього знайшли посвідчення учасника бойових дій.

Прокуратура має дві попередні версії вбивства – контрабанда ФСБ РФ та надання свідчень у справі екс-президента Віктора Януковича.

Президент України Петро Порошенко заявив, що у вбивстві простежується слід спецслужб РФ, а сам інцидент назвав «актом державного тероризму з боку Росії».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ