Нардеп заявив, що Порошенко і Аваков не горять бажанням розслідувати справи Майдану

Президент України Петро Порошенко не надто хвилюється про те, як просувається розслідування злочинів щодо Майдану. Більше того, очільник МВС Арсен Аваков потребує таких кадрів, як екс-«беркутівці». Про це заявив нардеп Ігор Луценко у коментарі Гордону, аналізуючи втечу до Росії колишніх співробітників харківського «Беркута».

Луценко запевнив, що Порошенко бажає лише відзвітувати колись про результати розслідування злочинів на Майдані і розповісти про покарання винних

«Для нього це не пріоритетна задача: скажімо так, справа десята. Ось так воно все і відбувається. Слідчі кинуті напризволяще, зверху їх особливо не підтримують і жодної системної роботи не проводиться», – переконаний нардеп.

За його словами, колишні «беркутівці». які втекли до Росії, визнали недостатньо надійним захист за сторони Авакова. Водночас, глава МВС «підтримує своїх: тих, хто переметнувся до нього з «ДНР», «Беркута» тощо».

«Цими людьми він опікується персонально. Відповідно виникає дисбаланс: звинувачення – слабке, державне, а захист – добре підготовлений. Ось так підозрюваним і вдається уникати покарання, залишати країну. Але те, що вони злякалися і втекли до Росії, – вже досягнення. Це говорить про те, що вони не вважають захист Авакова досить надійним», – підкреслив парламентар.

Крім того, він висловив думку, що Аваков планує що в разі необхідності утримувати владу в країні силою. У міністра внутрішніх справ «немає репутації, його розрахунок виключно фінансово-владний».

«Аваков – олігарх. Не такий, звичайно, як Порошенко, але теж олігарх. У нього є бізнес у нафтогазової галузі. Авакову потрібно спиратися на свою орду, а для цього необхідні такі кадри, як колишні «беркутівці», – підсумував Луценко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ