Геращенко пояснив, чому облизував тарілку під час трапези

Депутат від «Нарфронту» Антон Геращенко прокоментував ексцентричне відео, на якому він під час їжі облизує тарілку.

ТСН цитує нардепа: «У вересні цього року мене запросив на дружній обід заступник посла Японії в Україні, мій хороший знайомий, Мічіо Харада. Зустріч заступник посла Японії призначив в ресторані східної кухні «Бао». На зустрічі з японським дипломатом ми обговорили проблеми відновлення територіальної цілісності України, напрямки допомоги Японії в справі реформування правоохоронних органів нашої країни».

«Я люблю східну кухню. А одна страва була особливо смачною. Помітивши це, японський дипломат розповів, що в Японії, де не прийнято використовувати хліб для вимочування смачного соусу, вважається знаком особливої поваги до кухара, коли тарілка після обіду залишається вичищеною до блиску. І в японській традиції це не вважається непристойним», – пояснив Геращенко.

Фото і відео зробив блогер Василь Крутчак. Через посередників відео потрапило до екс-заступника глави АП часів Януковича Андрія Портнова, який нині переховується поза межами України. Саме він опублікував це відео в соцмережі.

«Мені немає чого соромитися. Я поважаю традиції різних дружніх Україні націй. А Андрію Портнову рекомендую вивчати літературу про смачну і здорову їжу, про смаки і звичаї різних народів світу. З метою освіти Андрія Володимировича завтра ж вишлю йому в Москву на адресу вул. Луб’янка, 2, Головне управління Федеральної служби безпеки РФ, кілька таких книжок про смачну і здорову їжу. Ваш куратор вам їх передасть», – пообіцяв парламентар.

Установил оперативный контроль над депутатами Народного Фронта. В первой половине дня вроде ничего не украли – были заняты изысканным кушаньем.

Gepostet von Andriy Portnov am Freitag, 8. Dezember 2017