Лещенко в коментарі Politico спростував свою причетність до листування з дочкою американського політтехнолога

Нардеп Сергій Лещенко намагався шантажувати американського політтехнолога, колишнього члена команди чинного президента США Пола Манафорта за часів його перебування на посаді голови виборчого штабу Дональда Трампа. Про це пише авторитетне американське видання Politico.

За інформацією видання, Лещенко відправляв текстові повідомлення на телефон дочки Манафорта, в яких заявляв, що у нього є компромат на самого Манафорта і Дональда Трампа.

Зокрема, йшлося про фінансові домовленості Манафорта і екс-президента-втікача, а також про зустріч Трампа з близьким до Віктора Януковича українським політиком Сергієм Тулубом у 2012 році.

«Розглядаючи всі факти і свідчення, які є в моєму розпорядженні, і перед тим як ухвалити рішення про їхню можливу відправку до НАБУ або ФБР, я хотів би дізнатися вашу думку з цього приводу і про те, що ви можете зробити, щоб я вчинив інакше», – йшлося у повідомленні.

Видання зазначає, що людина, яка відправила це повідомлення, назвалася Сергієм і просила Манафорта надіслати відповідь на електронну пошту, якою журналісти користувалися для спілкування з Лещенком.

Сам Манафорт підтвердив, що оприлюднені хакерами повідомлення з телефону його дочки Джесіки, серед яких є і листи імовірно від нардепа Сергія Лещенка, є справжніми.

Крім того, він підтвердив, що також особисто отримував листи, схожі на ті, які отримувала його дочка, причому з тієї ж адреси.

«Манафорт підтвердив справжність повідомлень, оприлюднених хакерами з телефону його дочки. Він додав, що, перш ніж повідомлення були направлені його дочці, він отримав подібні на свій власний телефон з тієї ж адреси, яка може бути пов’язана з Лещенком», – йдеться в статті.

У коментарі виданню зазначається, що політтехнолог точно не відповів на жодне із зазначених листів, а передав їх своєму адвокату.

Він також уточнює, що перші такі листи він отримав незадовго до викривальної статті в The New York Times у справі «чорної бухгалтерії» ПР.

У свою чергу, Лещенко в коментарі Politico спростував будь-яку свою причетність до цих повідомлень.

«Я ніколи не писав ніяких листів або повідомлень Манафорту або його сім’ї. Я не знаю їхні контактні дані», – цитує видання слова народного депутата.

Він також додав, що нібито не має нічого спільного з адресою електронної пошти, з якої були відправлені тексти.

Нагадаємо, напередодні журналіст Андрій Дзиндзя опублікував нібито переписку Лещенка з дочкою Манафорта, який працював раніше в команді Віктора Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ