За словами нардепа, саме чинна Верховна Рада – основне джерело корупції

Закон про вибори, ухвалений іще під час правління Віктора Януковича, дозволив за мажоритарними округами потрапили у Верховну Раду шахраям і злодіям. Однак чинний Президент не забажав його змінити, оскільки документ дозволяє використовувати мажоритарників, щоб отримати більшість у парламенті. Про це розповів народний депутат від «БПП» Сергій Лещенко в ефірі ZIK.

За словами Лещенка, який, нагадаємо, уславився гучним «квартирним» скандалом, парламент перетворили у бізнес-клуб, тому саме цей орган є основним розсадником корупції в державі: «Він став місцем, де, як на базарі, обмінюють голоси на гроші, преференції та свої компанії, які потім виграють державні тендери».

На думку нардепа, усе це почалося із закону про вибори від 2012 року, який ще за часів Януковича підготував екс-міністр юстиції України Олександр Лавринович.

«Цей закон для Януковича був поставлений, як дороговказ, щоб він узурпував владу. Документ дозволив за мажоритарними округами потрапляти в український парламент відвертим шахраям і злодіям. Ці люди, прийшовши до влади 2012 року повторили цю спробу і в 2014-му», – підкреслив парламентар, додавши, що у Порошенка не вистачило політичної волі змінити законодавство.

«Відверто кажучи, він просто брехав, заявляючи про це, оскільки будь-якому президентові вигідно мати мажоритарників, це сіра маса людей, у яких кишені до колін і в політиці вони зацікавлені тільки грабунками», – заявив високопосадовець, додавши, що будь-який президент із «авторитарними замашками» використовуватиме мажоритарників для створення своєї гарантованої більшості.

1 КОМЕНТАР

  1. а лещенко сидит в этом “рассаднике” и представьте себе – не вянет!…и с квартирой (не хилой ).

Comments are closed.