За словами найманців, особливу роль в організації розстрілів відіграв Пашинський

Українські парламентарі на чолі з Сергієм Пашинським з «Народного фронту» та спікером ВРУ Андрієм Парубієм організовували провокації і розстріли на Майдані. Про це йдеться у документальному фільмі-розслідуванні італійських журналістів Україна. Прихована правда, передає UA1.

Фігуранти фільму стверджують, що в розпал протистояння на Майдані у лютому 2014 року вони входили до складу спеціально набраних груп озброєних найманців з числа іноземців, що приїхали до Києва. Їхнім завданням була організація провокацій щодо учасників протесту та правоохоронців. Зокрема, йдеться про обстріл мітингувальників і «Беркута» 20 лютого.

Своїми кураторами учасники «легіонів смерті» називають представників «Народного фронту», зокрема Сергія Пашинського, а також спікера ВРУ Андрі Парубія та нардепа-мажоритарника Володимира Парасюка.

За словами найманців, особливу роль в організації розстрілів відіграв Пашинський, який забезпечував їх зброєю. Також саме він відвів снайперів у консерваторію, де їм видали зброю і скомандували стріляти без розбору, щоб сіяти паніку.

«Із нами завжди говорив тільки Пашинський. Ніхто, крім нього, жодних наказів не віддавав. Одного разу він попросив мене, щоб я вказав йому зручну позицію для стрільби. Нібито для захисту від поліції», – зазначив один із героїв сюжету.

Також наголошується, що в момент загострення протистоянь на Майдані найманці повинні були стріляти у співробітників «Беркута». Однак потім стрільцям надійшов наказ стріляти й у протестувальників.

За словами снайпера, багато хто відмовився виконувати цей наказ, однак знайшлися й ті, хто погодився.

Результатом «співробітництва» найманців і представників тодішньої опозиції в особі Пашинського і Парубія стали смерті багатьох учасників мирного протесту, стверджують автори розслідування.

Читайте: Пашинський зробив несподіване зізнання у справі про свою стрілянину

1 КОМЕНТАР

  1. Таку недоумкувату брехню міг придумати тільки олійник напару з януковичем . І за їхні гроші знайшли підпарканних журналістів які погодилися це оприлюднити. Фейк однозначно – кинути лопату лайна , а вони нехай потім відмиваються , а сморід і недовіра тим часом буде робити свою справу.Це як в боксі в останньому раунді піти на любу авантюру , бо всі попередні раунди програні.

Comments are closed.