Нардеп від «Народного фронту» Максим Поляков вирішив довести, що він не божевільний. 4 вересня парламентар обіцяє пройти психіатричну експертизу, передає Укрінформ.

Наприкінці липня Максим Поляков звернувся до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальне провадження за фактом перешкоджання його депутатській діяльності співробітниками Національного антикорупційного бюро, а також передав туди матеріали про зловживання службовим становищем директором НАБУ Артемом Ситником. Мовляв, у нього є така інформація, після якої «будь-який керівник НАБУ повинен, як мінімум, написати заяву і скласти повноваження». Ситник назвав звинувачення на свою адресу від Полякова випадком, гідним уваги психіатра.

«Він (директор НАБУ Артем Ситник, – ред.) заявив, що я психічно хворий. Хочу сказати, що в понеділок хочу пройти психіатричну експертизу, щоби було зрозуміло, хворий Поляков на голову чи ні», – сказав Поляков журналістам у четвер.

Як відомо, народний депутат Максим Поляков є фігурантом провадження щодо незаконного видобутку бурштину. Крім нього у «бурштиновій справі» фігурує народний депутат Борислав Розенблат, з якого парламент теж зняв недоторканність.

Солом’янський районний суд Києва обрав для Полякова заставу розміром 304 тисячі гривень і зобов’язав носити електронний браслет, а також здати всі закордонні паспорти. Поляков вніс заставу. Однак, правоохоронці змогли надягти браслет на Полякова лише з п’ятої спроби.

Сам нардеп звинувачує НАБУ у незаконному прослуховуванні низки високопосадовців та в провокаційних діях щодо нього самого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ