Нардеп запевнив, що Путін має хитрий план щодо ЄС

Росія невипадково безкоштовно передає Сербії танки та військові винищувачі. Про це у своєму Facebook заявив народний депутат Олександр Бригинець.

На його переконання, російський президент Путін зрештою знайшов спосіб, як найбільш ефективно тиснути на країни Європейського Союзу та руйнувати їхню єдність – збільшувати потік біженців.

«Сирія себе у цьому плані вже вичерпала. Кремль розмістив підрозділи в Єгипті на кордоні з Лівією, але там і без того чималий потік біженців. Тому Кремль «поклав око» на «підбрюшшя» ЄС – на Балкани», – висловив думку нардеп.

За його словами, оскільки парламентські вибори у Болгарії для планів РФ провалились, заколот у Македонії теж не вдався, залишається лише Сербія.

«Не випадково ж бідніюча Російська Федерація на безоплатній основі передає Сербії: шість МіГ-29, 30 танків Т-72, 30 БРДМ-2, два дивізіони ЗРК «Бук», – наголосив парламентар.

Крім того, він спрогнозував, що Європейському Союзу доведеться або постійно затикати дірки на своєму кордоні, або вдатись до радикальніших дій та зупинити Путіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ