Андрій Садовий

Скандал у «шляхетному» сімействі колишніх парламентських коаліціантів триває. Участь «Самопомочі» у блокаді на Донбасі обумовлена винятково питанням політичного майбутнього фракції, репутація та рейтинги якої зазнали падіння через історію зі сміттям. На цьому у коментарі УНН наголосив нардеп від БПП Іван Вінник.

«Самопоміч» у цьому русі (блокаді окупованої частини Донбасу – ред.) турбує єдиний мотив – політичне майбутнє, яке було суттєво зіпсоване їхньою політичною імпотенцією. Адже вони не можуть самовизначитися в українському політикумі: куди вони йдуть? З ким? Як виконують свою програму? Що взагалі значить назва їх партії «Самопоміч»? А ще ситуація була додатково підмочена сміттєвим питанням. У населення виникає запитання: якщо почесний керівник Садовий, і, водночас, мер Львова, яке сьогодні має надпрофіцитний бюджет (…). Якщо він не може вирішити банальне питання із вивезенням та переробкою сміття вже впродовж стількох років на посаді, то яким чином політсила, яку він очолює, може брати на себе відповідальність керувати будь-чим в країні?» – наголосив депутат від БПП.

Читайте: МВС силою розблокує поставки вугілля після рішення штабу АТО – Геращенко

Нагадаємо, 15 лютого уряд запровадив надзвичайні заходи в енергетиці як відповідь на блокаду активістами поставок вугілля з окупованої частини Донбасу. Прем’єр Володимир Гройсман назвав блокаду постачання вугілля взимку «злочином».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ