Армія РФ може піти в наступ на Одещину?

Останні дії та заяви у російських ЗМІ вказують на можливість військового вторгнення на територію України з південного регіону. Про це заявила народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірини Фріз у Facebook.

«Останнім часом з боку самопроголошеної невизнаної «Придністровської молдавської республіки» продовжують надходити нездорові сигнали, що, зокрема, вказують на фактичні дії її з виходу з мирної угоди та іншого бачення змісту міжнародних документів з придністровського врегулювання», – підкреслила Фріз.

За її словами, відразу після того, як влада «Придністров’я» порушила питання використання прапору РФ як державного, «глава уряду» Олександр Мартинов заявив про наміри Тирасполя легітимізувати інститут судових виконавців РФ на території «ПМР».

«Таким чином, ми є свідками послідовних кроків ПМР за мовчазної згоди Кремля на аншлюс з РФ. Політика Тирасполя свідчить про чергове порушення міжнародних угод з боку Росії», – пояснила нардеп.

У зв’язку з цим депутатка звернулась до очільника Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова з пропозицією мінімізувати загрозу з боку РФ, яка може використати території «Придністров’я» для наступу на Одещину.

«Звертає на себе увагу поява у Росії окремих матеріалів, що розглядають плани проведення наступальної операції на південній ділянці Одеської області, висадки російського десанту з метою організації «коридору» до ПМР», – підсумувала парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ