Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

На переконання нардепів від партії «Свобода», український парламент має першочергово розглянути повноцінний звіт про діяльність уряду. Після цього необхідно ухвалити політичне рішення і відправити уряд у відставку – жодних переформатувань, жодних косметичних змін. Про це заявив народний депутат Андрій Іллєнко, передає прес-служба «Свободи».

За його словами, попри велику кількість питань у парламентському порядку денному вони насправді другорядні: ключові проблеми не розв’язують, а парламент і коаліція ховають голову в пісок.

«Нам і далі розповідають про мир, але бойові дії тривають, наші солдати гинуть на Сході. Про реформи уже ніхто й не згадує, бо вже саме це слово не викликає сприйняття у суспільстві, бо реальних змін на краще в житті людей немає, влада не виконує те, що декларувала, йдучи на вибори та під час Революції гідності», – зазначив депутат.

З огляду на таку ситуацію, на переконання Іллєнка, парламент має взяти на себе відповідальність і сформувати новий, професійний уряд – без квот, за відкритими конкурсами.

«Якщо цього зробити не можна, тоді треба розглядати питання про доцільність існування чинної коаліції та парламенту», – заявив «свободівець».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, партія «Батьківщина» вимагає терміново скликати загальні збори коаліції з порядком денним щодо повної заміни Кабінету міністрів України. У свою чергу у фракції «Блоку Петра Порошенка» вимагають заслухати звіт Кабінету міністрів, а після цього вирішуватимуть майбутню доля уряду – оновлення, перевибори або зміна всього складу урядовців. Висловився з приводу відставки уряду й Олег Ляшко, який заявив, що готовий очолити уряд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ