Поляков відмовляється вдягнути електронний браслет

Солом’янський райсуд Києва ще 21 липня обрав народному депутату України, фігуранту так званої «бурштинової» справи Максиму Полякову з фракції «Народний фронт» запобіжний захід у вигляді застави на суму 304 тис. грн і поклав на нього низку зобов’язань. Народний обранець сплатив суму застави, однак й досі відмовляється виконати рішення суду та вдягнути електронний браслет.

За словами керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, якщо нардеп і надалі пручатиметься, внесену Поляковим заставу стягнуть у дохід держави, а йому загрожує ще одна кримінальна справа, передає Інтерфакс-Україна.

«Його (Полякова, – ред.) вчора запросили в управління поліції Черкаської області. Закінчилося тим, що при спробі виконати рішення суду і надіти на нього браслет, він викликав поліцію і сказав, що до нього застосовують невідомо яку силу і примушують вчиняти невідомо які дії», – розповів голова САП .

«Якщо рішення суду не буде виконано, прокурор звертається до суду з питання стягнення застави в дохід держави у зв’язку з порушенням підозрюваним процесуальних зобов’язань», – заявив Холодницький.

«Якщо рішення суду не буде виконано і після цього, будемо вирішувати питання про внесення в ЄРДР і початок кримінального провадження за умисне невиконання рішення суду. Таким чином, я не виключаю, що у вересні може бути нове подання вже по іншому злочину до Верховної Ради», – додав він.

Сам Поляков заявляє, що правоохоронці перешкоджали виконанню ним депутатських повноважень, намагаючись вдягнути електронний браслет.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ