15 березня під стінами Київради зібрались представники столичної громади з вимогою притягнути до відповідальності всіх винних у побитті киян 9 березня на вул. Половецькій, 25-27

15 березня на сесії Київради мер міста Віталій Кличко не надто успішно намагався переконати депутатів у непричетності до незаконних дій «Київського благоустрою», внаслідок якого жорстоко побили мешканців Татарки, а також депутата Київради Святослава Кутняка і нардепа Юрія Левченка. Останній впродовж тижня перебуває в лікарні, 14 березня йому зробили операцію. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київради Прохор Антоненко.

«Це далеко не перший випадок коли «тітушки»-комунальники виконують незаконні накази мера, застосовуючи фізичну силу. Терпець в багатьох киян урвався», – пише він.

Зранку під стінами Київради зібрались представники столичної громади з вимогою притягнути до відповідальності всіх винних у побитті киян 9 березня на вул. Половецькій, 25-27 та звільнити начальника КП «Благоустрій» Андрія Андрєєва і голову Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука.

«Багато хто вимагав і відставки самого Кличка, адже більшість киян розуміють: віддати наказ «комунальникам», які о 3-й ночі, у вихідний день, перекривши вулиці прийшли розчищати місце під незаконну забудову в центрі столиці міг лише міський голова», – наголошує Прохор Антоненко.

Кияни пікетують будівлю Київради через свавілля тітушок в столиціЗ самого ранку під стінами Київради зібралася київська громада з вимогою притягнути до відповідальності всіх винних у побитті киян 9 березня на вул. Половецькій 25-27 та звільнити начальника КП «Благоустрій» Андрія Андрєєва і голову Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука.Багато хто вимагав і відставки самого Кличка, адже більшість киян розуміють: віддати наказ «комунальникам», які о 3-й ночі, у вихідний день, перекривши вулиці прийшли розчищати місце під незаконну забудову в центрі столиці міг лише міський голова.

Gepostet von Прохор Антоненко am Donnerstag, 15. März 2018

«Але, попри вимоги киян Кличко вперто не хоче звільняти людей, які вірно йому служать і готові й далі виконувати злочинні накази. До громади навіть ніхто не вийшов», – уточнив депутат.

Мітинг під будівлею Київради перед початком сесіїЧерез побиття тітушками мешканців Татарки, громада вимагає притягнути…

Gepostet von Прохор Антоненко am Donnerstag, 15. März 2018

Водночас після блокування трибуни захищати мера, залишивши засідання ВР,  приїхали депутати Верховної ради Артур Палатний і Дмитро Білоцерківець.

«Останній перед тим, як стати нардепом очолював КП «Київблагоустрій», а сьогодні є фактичним «смотрящім» за цим напрямком у Кличка. Що ж до Артура Палатного, то він, як відомо, є кумом Кличка. Щоправда, їхня поява засвідчила: Кличко фактично визнав свою вину, адже боїться тільки той, хто бреше», – резюмував Прохор Антоненко.

Як Палатний та Білоцерковець прибігли з ВР рятувати Кличка на сесію КиїврадиСьогодні на сесії Київради мер міста не надто успішно намагався переконати депутатів, що він не причетний до незаконних дій київського благоустрою, внаслідок яких жорстоко були побиті мешканці Татарки, а також депутат Київради Святослав Кутняк і нардеп Юрій Левченко. Останній, до речі, вже протягом тижня перебуває в лікарні, а вчора йому було зроблено операцію.Це далеко не перший випадок коли тітушки-комунальники виконують незаконні накази мера, застосовуючи фізичну силу. Терпець в багатьох киян урвався. З самого ранку під стінами Київради зібралася київська громада з вимогою притягнути до відповідальності всіх винних у побитті киян 9 березня на вул. Половецькій 25-27 та звільнеити начальника КП «Благоустрій» Андрія Андрєєва і голову Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Багато хто вимагав і відставки самого Кличка, адже більшість киян розуміють: віддати наказ «комунальникам», які о 3-й ночі, у вихідний день, перекривши вулиці прийшли розчищати місце під незаконну забудову в центрі столиці міг лише міський голова.https://www.facebook.com/prohor.antonenko/videos/2280145625332522/https://www.facebook.com/prohor.antonenko/posts/2280143401999411Але, попри вимоги киян Кличко вперто не хоче звільняти людей, які вірно йому служать і готові й далі виконувати злочинні накази. До громади навіть ніхто не вийшов…Але найцікавіше те, що після блокування трибуни, захищати мера, покинувши засідання ВР, приїхали депутати Верховної ради Артур Палатний і Дмитро Білоцерківець. Останній перед тим, як стати нардепом очолював КП «Київблагоустрій», а сьогодні є фактичним "смотрящім" за цим напрямком у Кличка. Що ж до Артура Палатного, то він, як відомо, є кумом Кличка. Щоправда, їх поява засвідчила: Кличко фактично визнав свою вину. Адже боїться тільки той, хто бреше…

Gepostet von Прохор Антоненко am Donnerstag, 15. März 2018

Нагадаємо,  зранку 9 березня на Татарці сталися сутички через спробу незаконної забудови. Хлопці спортивної статури приїхали зі спецтехнікою та почали зносити гаражі, адже на цьому місці планували побудувати дві багатоповерхівки. На акцію протесту вийшли місцеві жителі та активісти, щоби протистояти незаконній забудові.

У сутичках постраждав народний депутат Юрій Левченко – його побили до втрати свідомості невідомі хлопці спортивної статури у балаклавах. Причому все відбувалося під прикриттям правоохоронців.

Читайте: Святослав Кутняк: Після побиття нардепа у Кличка можуть скасувати скандальну забудову на Татарці