Низка нардепів закликали ліквідувати «Укроборонпром»

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект  №10248, що передбачає ліквідацію підприємства ДК «Укроборонпром», навколо якого останнім часом тривають скандали через корупцію в оборонній галузі. Проект закону опубліковано на офіційному сайті ВРУ.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження принципів прозорості та публічності у сфері формування та реалізації державної військово-промислової політики» ініціювали нардепи Юрій Береза, Іван Вінник, Тетяна Чорновол, Сергій Пашинський, Вадим Кривенко, Андрій Левус та Андрій Тетерук.

Автори ідеї стверджують, що неефективне управління держпідприємствами, що входять до складу «Укроборонпрому», спричиняє, зокрема, неможливість задоволення потреб ЗСУ та інших військових формувань у продукції оборонного призначення та зловживання посадовими особами.

Нардепи пропонують  внести зміни до закону «Про особливості управління об’єктами держвласності в оборонно-промисловому комплексі» в частині ліквідації ДК «Укроборонпром» та підпорядкування підприємств – учасників концерну – центральному органу виконавчої влади.

Читайте: Міжнародний аудит «Укроборонпрому» може обійтися в $5 мільйонів