Парубій двічі ставив постанову на голосування, однак для ухвалення забракло голосів

Верховна Рада після двох спроб так і не змогла ухвалити  «Проект Постанови про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності», який передбачає запровадження санкцій щодо найвищого керівництва держави часів президента-втікача Віктора Януковича. Про це пише Главком.

«На жаль, постанову відхилено. Хоча я не розумію, як може так бути, коли пропонується українським парламентом ввести санкції проти найвищого керівництва Януковича, які знищували нас усіх, громадян, і на Майдані, і які організовували війну проти України, я цього не розумію, як голова парламенту», – зазначив спікер Андрій Парубій.

Згідно з  текстом пояснювальної записки, проектом Постанови пропонується схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки та оборони України пропозиції щодо застосування персональних санкцій за створення реальних та/або потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності.

Сайт ВР надає поіменний список депутатів – хто і як голосував за проект постанови.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ