Андрій Парубій оголосив перерву та покликав голів фракцій на нараду

20 березня Верховна Рада України знову не змогла набрати голосів, аби ухвалити порядок денний восьмої сесії. Таким чином, роботу парламенту заблоковано. Спікер оголосив перерву та покликав голів фракцій на нараду. Про це інформує Українська правда.

Під час першого голосування у вівторок рішення підтримали 199 народних депутатів при 226 необхідних, друга спроба дала 204 голоси, втретє за порядок денний проголосували лише 202 депутати.

«Таким чином, колеги, ми не прийняли порядку денного сесії, ми не можемо розпочинати роботу, і, користуючись своїм правом, я оголошую перерву в пленарному засіданні і запрошую голів фракцій і груп на нараду», – заявив голова парламенту Андрій Парубій після голосування.

Нагадаємо, 19 березня під час засідання погоджувальної ради Парубій обурився через те, що народні депутати не можуть ухвалити порядок денний восьмої парламентської сесії. Спікер наголосив, що вже три пленарних тижні поспіль о 10.30 у вівторок він «принижується на всю Україну, ставлячи по 5-7 раз порядок денний сесії».