Пропозицію здійснювати рейси з аеропорту в Жулянах ірландська авіакомпанія відкинула, адже летовище вирішило підняти ціни

Один з найбільших лоукостерів Європи авіакомпанія Ryanair нарешті домовилась зі столичним аеропортом «Бориспіль» про старт перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Наш Киев.

За його словами, вихід Ryanair на український ринок зустрів певний внутрішній опір.

«Є певний внутрішній український опір щодо появи Ryanair. Це факт. Але це трапляється в будь-якій сфері, де ми намагаємося змінити ситуацію з колишньої корумпованої або монополізованої системи на нормальні ринкові відносини… Ryanair буде в Україні. Ryanair літатиме з «Борисполя» і зі Львова», – запевнив чиновник.

Він також повідомив, що пропозицію здійснювати рейси з аеропорту в Жулянах ірландська авіакомпанія відкинула, адже летовище вирішило підняти ціни.  Щодо аеропорту в Гостомелі, про який говорив гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін, то він ще не готовий приймати такі компанії, як Ryanair.

Хоча потенційно летовище у Гостомелі є цікавим проектом, уточнив Омелян. Злітна смуга перебуває в дуже хорошому стані, вона розрахована на надважкі літаки класу «Мрія».

«Але там потребує значного поліпшення інфраструктура проїзду, терміналів і послуг (…) Тож чому б і ні, але це точно не Ryanair і точно не в цьому році», –  резюмував міністр.

Нагадаємо,  певний час Ryanair та аеропорт «Бориспіль» не могли досягти домовленості. Гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін пропонував залучати бюджетні авіакомпанії до Гостомеля – в міжнародний аеропорт «Антонов».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ