А.Яценюк
Партія Яценюка не піде на вибори

Партія «Народний фронт» вирішила не брати участь у місцевих виборах. Про це в п’ятницю на брифінгу заявив прем’єр-міністр і лідер «НФ» Арсеній Яценюк, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Партія «Народний фронт» не висуває своїх кандидатів на місцевих виборах», – сказав він. «Це не національні, а місцеві вибори, і народ України повинен вибрати нових представників до органів місцевого самоврядування», – додав Яценюк. Він також відзначив важливість того, щоби всі демократичні партії не допустили «реваншу Януковича і не допустили розколу в демократичному таборі».

У свою чергу, заступник голови фракції «Блок Петра Порошенко» Ігор Кононенко раніше заявив журналістам, що партія готова піти на місцеві вибори з окремими членами «Народного фронту. «Якщо «Народний фронт» ухвалить рішення, що він не бере участь у місцевих виборах, питання про участь окремих членів «Народного фронту» в місцевих виборах від нашої політичної сили – так, це можливо», – заявив він.

Згідно з опитуванням КМІС, станом на початок червня за партію Порошенка готові були проголосувати 21,2% виборців, за партію Яценюка – 4,1%. Як відомо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Об’єднавчий з’їзд «БПП» та «УДАРу» обрав головою партії Віталія Кличка.

Читайте: Виборці отримають мікс з «НФ» та «БПП» – «Народну солідарність»?..

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ