Науковці вважають, що розкриття інформації про інопланетян необхідно, бо неминуче

Незабаром NASA може оголосити про існування позаземного життя. Цього висновку дійшли представники хакерської групи Anonymous, передає Science Alert.

Хакери припустили, що поки що «політики щось приховують», судячи з потоку бюджетних коштів, які вкладаються в нові ініціативи NASA.

Також в Anonymous посилаються на виступ професора Томаса Зурбухена на одній з останніх нарад Комітету США з науки, космосу і технологій. Науковець під час промови заявив, що «розкриття інформації про інопланетян необхідно, бо неминуче».

«Беручи до уваги всі різноманітні види діяльності і місії, які спеціально шукають докази позаземного життя, ми перебуваємо на межі створення одного з найглибших, найбільш безпрецедентних відкриттів в історії», – наголосив учений під час слухань.

На думку багатьох ЗМІ, виступ хакерів може бути пов’язаний з нещодавнім повідомленням про відкриття 219 нових планет за межами нашої Сонячної системи, 10 з яких мають скелясту форму та ззовні нагадують Землю. Вчені зазначають, що планети перебувають на такій відстані від своєї зірки, де вода може перебувати в рідкому вигляді на поверхні планети, що може свідчити про існування життя на них.

Науковці зазначають, що ці космічні об’єкти розташовані у «Зоні Золотоволоски», проте остаточно не ясно, чи розташовані ці планети аж так близько до своїх зірок, щоби там було надто спекотно, чи навпаки – так далеко, щоби на них було холодно.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на даний момент фахівці NASA встановили контакт із чотирма расами, що мають позаземне походження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ