Мухарський: В Україні є люди, які заслуговують на те, щоби бути почутими

Рівень українських політиків не дозволяє йому займатися довгостроковою перспективою розвитку України як держави. Для багатьох представників влади матерія залишається первинною і вони не розуміють, чому економічне процвітання країни безпосередньо пов’язане з питаннями культури і філософії. Цю думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив відомий український артист і громадський діяч Антін Мухарський.

«Я задавався питанням, чому можновладці щоб зрозуміти, куди ми йдемо, збирають щось на зразок ради старійшин, ради поважних людей, лідерів думок», – розповів Мухарський.

За його словами, у таких випадках прийнято проводити конференції, в яких беруть участь поважні літератори, мистецтвознавці, політологи, аби «кожен виклав своє бачення того, де ми знаходимося, звідки вийшли і куди ми рухаємося».

Також артист додав, що він не раз намагався зв’язатися з українськими політиками з цього питання, але отримував від них відмовки: «Не на часі, бо у нас є економічні проблеми».

«Ми досі живемо в марксистському полі, коли матерія є первинною. А вищі нації і держави апелюють питаннями культури, філософії, державотворення не на фізичному, а на інтелектуальному і метафізичному рівнях – куди ми йдемо і хто ми такі?».

«У нас поки що рівень політикуму не дозволяє спілкуватися на такі теми – йде поділ усього, що не награбовано. Але тим не менше повинні бути люди, які думають про футурологію», – наголошує шоумен.

Однак, додав він, в Україні є люди, які заслуговують на те, щоб бути почутими.

1 КОМЕНТАР

  1. Подобається хід думок , адже ще древні сказали – не хлібом єдиним .Біда як на мене , що в нас одні громадяни аж занадто порядні і інтелектуальні і їх просто відтирають на задній план . Інші не переобтяжені ні інтелектом ні жодними позитивними чеснотами , проте навчилися виживати в босяцькому середовищі . Саме ця категорія прийшла до влади і укоренилися в ній, протягуючи у владу близьких по духу і бізнесу.

Comments are closed.