Чиновник заявив керівництву слідчого ізолятора про своє небажання спілкуватися з пресою

Главу Державної фіскальної служби Романа Насірова помістили в чотиримісну камеру в Лук’янівському СІЗО. Разом з ним у камері перебуває ще одна людина. Про це повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов, передає Українська правда.

«Роман Михайлович перебуває в Лук’янівському СІЗО на загальних умовах. Там чотиримісна камера, скажу відверто, це не найкомфортніша камера», – зазначив він.

За словами чиновника, в камері точно є туалет, а чи є там душ, він не знає. Разом з Насіровим утримується в камері ще одна людина. При цьому Чернишов заявив, що не знає, хто це.

Насірова доставили у слідчий ізолятор у вівторок близько 4.00. Його одразу ж обстежив лікар медчастини СІЗО.

«Було проведене медичне обстеження штатного лікаря, стан його здоров’я задовільний, за медичною допомогою він не звертався», – сказав Чернишов.

Насіров заявив керівництву СІЗО про своє небажання спілкуватися з пресою, уточнив чиновник. Також тимчасово відсторонений від посади голова ДФС не просив ніяких медичних препаратів. Крім того, у Насірова немає мобільного телефону, він може ним користуватися тільки у визначений час.

На запитання журналістів, чи можуть Насірова перевезти у Феофанію, заступник міністра зазначив, що це малоймовірно. За його словами, якщо людина, яка перебуває в СІЗО, звертається з приводу стану свого здоров’я, то її обстежує черговий лікар СІЗО.

«Він ухвалює попереднє рішення щодо стану і діагнозу. Якщо цей лікар не може встановити діагноз і надати допомогу, він може викликати лікаря з тієї лікарні, які є в нашому переліку, за тим попереднім діагнозом, який поставили», – заявив Чернишов.

За його словами, теоретично Насірова можуть перевезти в Феофанію лише в тому випадку, якщо йому буде зле, і буде визначено, що надати допомогу йому можуть лише у Феофанії.

Як відомо, за рішенням суду, у СІЗО Роман Насіров перебуватиме до внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень. Якщо ж заставу не внесуть, він перебуватиме в камері до 30 квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ