Лещенко запевнив, що Насірова залишили під арештом лише через народ під судом

Нардеп Сергій Лещенко у коментарі 24 запевнив, що рішення Апеляційного суду Києва у справі голови Державної фіскальної служби Романа Насірова – це прямий результат небайдужості і активності українського суспільства.

Нагадаємо, Апеляційний суд залишив у силі рішення Солом’янського районного суду і залишив відстороненого очільника Державної фіскальної служби Насірова під вартою з можливістю внесення застави.

«Якби українці не вийшли до будівель суду в перший і другий рази, то сьогодні б Насіров був на свободі і з мінімальною заставою, як це було раніше», – заявив Лещенко.

«А якби таку небайдужість українці проявляли постійно, то вже б багато чиновників-корупціонерів, які втекли з України, були б під вартою і давали б викривальні свідчення. І багато злочинів сьогодні розслідувалися б набагато швидше», – підкреслив нардеп.

Слід також зазначити, що суд не став збільшувати рівень застави зі ста мільйонів гривень до двох мільярдів, як того вимагала Спеціалізована антикорупційна прокуратура. За словами Лещенка, це була б рідкісна практика, оскільки такого зазвичай не буває.

Читайте: Суд не дозволив випускати Насірова з-під варти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ