Британський видавець переконаний, що насправді “Євробачення-2017” виграла Україна

Україна як держава-господиня «Євробачення-2017» стала переможницею та продемонструвала, що країна є повноцінною частиною Європи. Цю думку висловив видавець журналів Business Ukraine і Lviv Today Пітер Дікінсон, передає НВ.

За словами Дікінсона, травень 2017 року увійде в історію, як знаковий місяць. Саме під час проведення «Євробачення-2017» Україна показала свою інтеграцію в Європу.

«Тепер, коли костюми зняті і галас влігся, ми можемо визнати, що справжнім переможцем «Євробачення-2017» стала сама Україна. Українці змогли представити свою країну тисячам іноземних гостей і сотням мільйонів телеглядачів по всьому світу, створивши позитивне враження замість стереотипу злиденної України», – підкреслив видавець.

Зокрема, він відзначив роботу української поліції, оформлення фан-зон у Києві, а також волонтерів, які добре володіли іноземними мовами, а також сцену, що, на його переконання, була приголомшливою.

Проте, додав Дікінсон, були і негативні моменти. Зокрема, слоґан конкурсу Celebrating Diversity не позначився на виборі ведучих, якими стали троє чоловіків. Також він звернув увагу на «Арку різноманітності» в центрі Києва, яку так і не вдалося завершити до початку» Євробачення».

Крім того, він нагадав і про скандал щодо учасниці від Росії – Юлії Самойлової, – яку так і впустили в Україну.

«Цей трюк дійсно став поганою рекламою, але в підсумку не зірвав концерт в Києві. Може, навіть навпаки – вніс свою лепту в успіх пісенного конкурсу в Україні, прибравши незручний політичний елемент з порядку денного і дозволивши організаторам сконцентруватися на роботі над шоу», – пише фахівець.

За його словами, «Євробачення» для України – важлива невійськова перемога. Проведення цього конкурсу допоможе Україні створити власний міжнародний імідж після десятків років перебування в тіні і останніх кількох років, проведених під знаком зони військового конфлікту.

«Це буде протидіяти спробам Росії принизити Україну на міжнародній арені. Москва не зуміла переконати глобальну аудиторію в тому, що неонацисти захопили владу в Україні. Бурхливе освітлення київського свята «Євробачення» – відмінний аргумент проти цього міфу», – підсумував Дікінсон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ