За словами Климпуш-Цинцадзе, Київ пропонуватиме перегляд на основі національного інтересу, а також того, як розвивається ринок і право ЄС

У 2020 році Україна запропонує Європейському союзу переглянути Угоду про асоціацію. Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає РБК-Україна.

«У 2020 році, через п’ять років після введення Угоди про асоціацію в дію, є можливість говорити про перегляд. Звичайно, нам потрібно буде працювати з колегами з різних міністерств, щоби запропонувати наше бачення перегляду», – сказала вона.

За словами Климпуш-Цинцадзе, наразі «змінилася структура економіки в порівнянні з тим часом, коли ми проводили первинні консультації».

Вона наголосила, що Київ «пропонуватиме перегляд на основі національного інтересу, а також того, як розвивається ринок і право ЄС».

Крім того, віце-прем’єр-міністр зазначила, що Україна орушує питання про запровадження додаткових санкцій або інших обмежувальних заходів відносно Росії через видачу російських паспортів українським громадянам на тимчасово непідконтрольній території Донбасу.