Столтенберґ говорив про «оборону і діалог» з Росією, а не «конфлікт і діалог»

Пропагандистські канали «Росія 24» і «Росія 1» піймали на чотирьох епізодах викривлення слів генсека НАТО. Зокрема, рупори Кремля приписали Єнсу Столтенберґу вигадані заяви про «провокацію конфлікту» та «агресію». Про це написала речниця Альянсу в Твіттері.

«Генсек Столтенберґ жодного разу не згадував про «танки на кордоні» в інтерв’ю «Росія 24», – написала вона, надавши посилання на запис інтерв’ю.

За її словами, Столтенберґ насправді сказав каналу, що метою НАТО є «попередити конфлікт, а не спровокувати конфлікт».

«Євгеній Попов (журналіст «Росія 1», – ред.) перекручує правду: генсек НАТО Єнс Столтенберґ говорив про «оборону і діалог» з Росією, а не «конфлікт і діалог», – написала Лунґеску.

У наданому нею записі передачі «60 мінут» російського каналу «Россія 1» Євгеній Попов дійсно приписує Столтенберґу слова про політику «конфлікту і діалогу» з РФ.

«Російське ток-шоу «60 мінут» заявляє, що НАТО «планує агресію». Це нісенітниця. Дивіться, що генсек говорив насправді», – написала речниця Альянсу.

Як відомо, в НАТО вже неодноразово заявляли про необхідність протистояння російській пропаганді, однак наголошували на тому, що не будуть відповідати на пропаганду пропагандою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ