У НБУ стверджують, що посилили команду фахівцями світового класу

Нацбанк України планує створення та запровадження у державі електронної гривні з використанням блокчейн-технологій. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми вважаємо блокчейн наступним кроком в еволюції технології транзакцій. За нашими очікуваннями, ця технологія ставатиме дедалі популярнішою та поширенішою вже у найближчому майбутньому і дозволить нашим щоденним платежам проходити швидко, безпечно та дешево», – повідомили в НБУ.

Іще наприкінці 2016 року Нацбанк спільно з провідними українськими експертами у галузі блокчейн-технологій розпочав дослідницький проект, у рамках якого вивчають можливість регулятора запустити роботу е-гривні.

У НБУ стверджують, що нещодавно посилили команду фахівцями світового класу.

«Успішна імплементація цього проекту дозволить зробити доступним для українського населення та бізнесу такий зручний інструмент для електронних платежів, як е-гривня», – резюмували у Нацбанку.

Довідка: Блокчейн – розподілена база даних, закладена в основу криптовалюти біткойн (вона була описана 2008 і реалізована 2009 року), що слугує бухгалтерською книгою для всіх операцій.

Читайте: У Києві почали приймати оплату криптовалютою