Монета коштуватиме 46 гривень

З 11 травня в обіг потрапить 5-гривнева пам’ятна монета, присвячена проведенню 62-го пісенного конкурсу «Євробачення-2017», що його цього року приймає Україна. А вже відсьогодні монета доступна для онлайн-замовлення. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Пам’ятна монета виготовлена з нейзильберу.  На її аверсі на дзеркальному тлі розміщена стилізована композиція: панорама Києва, на якій зображений Архістратиг Михаїл. На реверсі монети – офіційний слоган та логотип пісенного конкурсу «Євробачення-2017»: кольорові буси, у центрі яких синьо-жовте серце, а також написи EUROVISION SONG CONTEST KYIV 2017 та CELEBRATE DIVERSITY («Шануймо розмаїття»).

Тираж цієї пам’ятної монети – 40 тисяч штук, що дасть змогу значній кількості вболівальників конкурсу залишити собі своєрідний сувенір на згадку про подію. Національний банк реалізовуватиме весь тираж за ціною 46 гривень.

Половина тиражу (20 тис. штук) з 5 по 15 травня продаватиметься через механізм попереднього on-line замовлення на офіційному сайті регулятора. Причому в такий спосіб можна придбати лише одну монету.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ