Короткометражний фільм називатиметься «Євробачення з Вєркою Сердючкою»

Стало відомо, скільки «Національна суспільна телерадіокомпанія України» витратить на послуги трьох відомих українських співачок у фінальній частині «Євробачення-2017». Про це повідомляють Наші гроші.

Згідно з даними, оприлюдненими в системі Prozorro, найдорожче коштуватиме виступ Джамали – 986 тисяч гривень. Переможниця пісенного конкурсу 2004 року Руслана отримає 394 тисячі гривень.

Також у фіналі виступатиме гурт Onuka з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ). Видатки на них у сумі становлять 213 тис. грн. Оркестр і солістка Onuka Ната Жижченко отримають по 45 тис. грн. Чоловік та співвласник проекту Onuka Євген Філатов, також відомий як соліст гурту The Maneken, отримає 23 тис. грн. за мастеринг та пост-продакшн пісень. Ще 57 тис. грн отримає ФОП Пономарьов К.М. за технічний звукозапис на репетиційній базі НАОНІ разом з Onuka. Для виступу виконавиці дизайнери виготовлять вінок та три шовкові накидки на 43 тис. грн.

Даних щодо виступу Вєрки Сердючки, яка у 2007 році зайняла 2 місце на «Євробаченні», на нинішньому шоу немає. Однак ТОВ «Президент фільм України» Тетяни Білозьорової  отримає 1,80 млн грн за виробництво короткометражного фільму «Євробачення з Вєркою Сердючкою».

Ще раз Україна займала 2 місце на «Євробаченні» 2008 року. Тоді це зробила Ані Лорак. Даних щодо фінансування будь-яких номерів з цією співачкою, що зараз активно гастролює у Росії, немає.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ